środa, 16 maja 2012

Liane Schneider i mała Zuzia :)

Innymi bardzo fajnymi, króciutkimi i wesołymi książeczkami są książeczki z Seri "Mądra Myszka" z przygodami małej Zuzi. W każdej książeczce, mała Zuzia ma do podjęcia czy do zmierzenia się z bardzo trudną sprawą dla malutkiej dziewczynki jak pierwszy dzień w przedszkolu, czy tez oczekiwanie na rodzeństwo, pójście do dentysty. A nas rodziców ukierunkowują jak przekazać dziecku, czy tez przygotować dziecko na pewne zmiany które będą zachodzić.

TYTUŁ: Zuzia idzie do przedszkola
AUTOR: Liane Schneider
WYDAWNICTWO: MEDIA RODZINA
STRON: 26
DATA WYDANIA: 2008  

Zuzia wkłada swoją najładniejszą sukienkę dziś są jej urodziny. Skończyła trzy lata i wreszcie może pójść do przedszkola. Zuzia od dawna cieszyła się na tę chwilę. Ta książeczka opowiada o tym, jak dziewczynka spędziła swój pierwszy dzień w przedszkolu.TYTUŁ: Zuzia i nowy dzidziuś
AUTOR: Liane Schneider
WYDAWNICTWO: MEDIA RODZINA
STRON: 24
DATA WYDANIA: 2008

To dziwne, mama Zuzi robi się coraz grubsza. W końcu oznajmia: W naszej rodzinie pojawi się nowy dzidziuś! Ta książeczka opowiada o tym, jak Zuzia radzi sobie w roli starszej siostry.

3 komentarze:

  1. Cieszę się, że znalazłam u Ciebie też coś na temat literatury dla dzieci. Zuziową serię z Karolinką znamy i bardzo lubimy :-) (no, może ja nieco mniej, szczególnie po 100 czytaniu tej samej książki).

    OdpowiedzUsuń
  2. :) Tak moja uwielbia "Dziwne sny Ali"i jak jesteśmy w bibliotece i jest, to od razu ją wypożycza :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ta seria jest genialna. Tosia do dziś pamięta jak Zuzia zgubiła się w supermarkecie i co musiała zrobić :)

    OdpowiedzUsuń

Jeżeli mnie odwiedziłeś/aś, będzie mi miło jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza. Komentarze wulgarne i anonimowe, będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...