sobota, 5 maja 2012

Anna Piega - "Lustro czasu"

TYTUŁ: Lustro czasu
AUTOR: A. Piega
WYDAWNICTWO: Prószyński i S-ka
STRON: 384
DATA WYDANIA: 2011

Książka o wartości rodziny i przyjaźni, o tym, że poznanie prawdy - nawet jeśli boli - przynosi wyzwolenie. 
Daria Sulima to młoda, ale pewna swych pragnień i życiowych celów kobieta. Idąc za głosem serca, realizując swoje marzenie, dokonała niegdyś trudnego wyboru – ceną, którą zapłaciła, były zerwane więzi rodzinne. Nigdy jednak nie zwątpiła w słuszność swej decyzji. Gdy wreszcie poukładała sobie życie i poczuła się bezpiecznie, los kazał jej zapomnieć o zranionej dumie, o żalu, który przez lata w sobie pielęgnowała, i wrócić do domu. Stanąć u boku ojca przeciwko wspólnemu wrogowi. Jednak ten krok ku przeszłości niespodziewanie otworzył przed nią nową drogę... drogę ku tajemnicy, która wpłynęła na jej życie.  

Czy można poukładać swoje życie, gdy te nagle się burzy. Tajemnica którą wszyscy trzymali w ukryciu przez lata, nagle, niespodziewanie się ujawnia. Można .... Daria jest silną kobietą, która chce doprowadzić do końca swoje sprawy, raz na zawsze wyjaśnić tajemnicę i zacząć nowe życie. Pomimo początkowego szoku i odsunięcia się od rodziny, żalu, z biegiem odkrywania kawałków tajemnicy Daria mimo niechęci coraz bardziej przybliża się do rodziny i ..... nawiązuje bliższą znajomość z kimś ..... kto nie jest jej obojętny.
Książka jest świetna, pomimo lekkiego mroku, który na początku odczuwałam (to chyba zasługa okładki), czyta się ją bardzo dobrze, ciekawie, powolne odkrywanie tajemnicy - wciąga. Polecam.

Moja ocena: 4,5/6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli mnie odwiedziłeś/aś, będzie mi miło jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza. Komentarze wulgarne i anonimowe, będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...