O mnie

Witam

naprawdę mam na imię Marlena, choć bardzo często mówią do mnie Mela lub Melania :) a dlaczego opowiem Wam, moja mała bratanica nie mogła wymówić imienia Marlena i skróciła do Mela, wszyscy mówili mi Mela, kolega którego poznałam jeżdżąc pociągiem do pracy zawsze słyszał jak mówili do mnie Mela i on też tak mówił. Pewnego razu zadzwonił do mnie do pracy chcąc mi coś ważnego powiedzieć  - dzwoni, podnosi koleżanka a on  " Dzień dobry, czy mógłbym rozmawiać z Panią .... yyyy .... yyyy .... Melanią" :) , koleżanka na to "Melania ktoś do Ciebie" i tak zostałam Melanią, a kolega myślał ze Mela to skrót od Melanii :) 

Obecnie nie pracuję zawodowo, zajmuję się domem i dzieciaczkami, córką - 10 lat i synkiem 7-lat, który ma autyzm.

Dlaczego blog o książkach, bo zawsze czytałam, miałam paroletnia przerwę i znów powrót :) , książki dają mi wytchnienie po ciężkim dniu, zabierają do innych światów, rozśmieszają, doprowadzają do łez, a co czytam .... mhm ..... chyba wszystkie gatunki,  no poza horrorami i fantasy (poprawka - zaczęłam sięgać po książki fantasy), nie czytam też poezji (wyjątek K.K.Baczyński i Z. Herbert) i poradników.

Blog zawiera opinie książek z moich własnych odczuć po ich przeczytaniu, jeżeli ktoś ma ochotę poczytać, co ja myślę o danej pozycji książkowej, czy mi się podobała, czy nie - to zapraszam na mojego bloga :)

Jeśli masz ochotę do mnie napisać - pisz :)
melak@onet.eu


Treść bloga podlega prawom autorski. Zdjęcia są autorskie, z wyjątkiem okładek książek, które są ze strony danego wydawnictwa lub ze strony LubimyCzytać lub portalu nakanapie. Również opisy książek pochodzą z samej książki, lub ze strony wydawnictwa lub ze strony LubimyCzytać. Wszelkie kopiowanie bez zgody autora zabronione. 
A jeżeli chcesz to zrobić - zapytaj - będzie mi miło.

6 komentarzy:

 1. Ciekawa historia z tym imieniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabawna historia z tym imieniem:-) A blog bardzo interesujący, na pewno będę często zaglądać :-) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na wyzwanie czytelnicze Historia z TRUPEM

  http://hugekultura.blogspot.com/2014/01/wyzwanie-historia-z-trupem.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też mam nietypową ksywkę. Nazywam się Patrycja, a mówią na mnie Iśka. ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa historia z ty imieniem .Blog bardzo ciekawy.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za pogrupowanie recenzji- ułatwia to czytanie!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli mnie odwiedziłeś/aś, będzie mi miło jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza. Komentarze wulgarne i anonimowe, będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...