środa, 8 stycznia 2014

Czas na Biblię !

Jakiś czas temu prezentowałam Wam pięknie wydaną przez Wydawnictwo M w Roku Wiary Biblię z edycji limitowanej, o której możecie przeczytać TUTAJ


Tym razem chcę zaprezentować nowy portal biblijny

www.czasnabiblie.pl

Idea nawiązuje do rosnącego coraz bardziej – zwłaszcza wśród młodych ludzi - zainteresowania Biblią. czasnabiblie.pl to przestrzeń dla rzetelnego i przystępnego poznania Słowa Bożego, miejsce dla dyskusji i modlitwy, ponieważ jesteśmy przekonani, że właśnie nadszedł Czas na Biblię!

Portal powstał jako odpowiedź na zachętę Jana Pawła II do rodzinnego czytania Pisma Świętego. Obejmuje różne środowiska i łączy je wokół Biblii oraz osoby i nauczania Papieża, który 27 kwietnia 2014 roku zostanie ogłoszony świętym.

Przygotujmy się na to wielkie wydarzenie, czytając w naszych domach Słowo Boże wraz komentarzami autorów, a przede wszystkim bł. Papieża.

Będzie to doskonałe wypełnienie jego życzenia i przyjęcie błogosławieństwa, którego udzielił na dwa tygodnie przed swoją śmiercią:

"Z serca błogosławię rodzinom, które wspólnie czytają słowo Boże"
Jan Paweł II, 19 marca 2005 r.


7 komentarzy:

 1. Ciekawa idea - widziałam już na Facebooku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zajrzę z czystej ciekawości, chociaż osobiście przyzwyczaiłam się do bosko.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Godna szerszego polecenia inicjatywa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też spodobała mi się stronka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejny blog opisujący tę piękną inicjatywę! Czytajmy Biblię, w końcu to Słowo Boże:)

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli mnie odwiedziłeś/aś, będzie mi miło jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza. Komentarze wulgarne i anonimowe, będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...