poniedziałek, 17 czerwca 2013

Soczewka powiększająca od Wydawnictwa M

Jakiś czas temu prezentowałam Wam przepięknie wydaną Biblię przez Wydawnictwo M w Roku Wiary, limitowaną edycję, która zawiera 121 ilustracji Gustave'a Dore. O samej Biblii możecie poczytać TUTAJ, a jeszcze dokładniej możecie o Biblii poczytać i ją obejrzeć na tej stronie - http://www.bibliam.pl/ 

Ponieważ jak wiadomo Biblia jest dość obszerną księgą i czcionka w niej jest dość mała, Wydawnictwo M wyszło naprzeciw potrzebom osobom które słabiej widzą i teraz taką Biblię można zakupić wraz z soczewką powiększającą, dodam że taka soczewka na pewno przyda nam się również do czytania książek wydanych małą czcionką. Dodam że w Wydawnictwie M można zakupić również samą soczewkę - TUTAJBIBLIA, którą W KOŃCU możesz czytać!

Do ekskluzywnego wydania BIBLII – zawierającej 121 biblijnych ilustracji Gustave’a Doré – została dodana soczewka powiększająca ułatwiająca lekturę. Soczewka mieści się pod okładką Biblii, jest lekka, wygodna w użyciu i niezastąpiona dla Czytelników mających problemy ze wzrokiem.
Przekład – dokonany przez jednego tłumacza księdza biskupa Kazimierza Romaniuka w ciągu 35 lat - wyróżnia duża komunikatywność języka oraz ekumeniczny charakter.
Wartością duchową tego wydania jest także to, że zawiera ono osobiste błogosławieństwo Jana Pawła II dla Czytelników, którzy z Rodzinami czytają Pismo Święte.

Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie rodzinnych wydarzeń sprawiają, że BIBLIA ta może stać się kroniką rodzinną i gościć w rodzinach przez pokolenia.

Bogato zdobiona twarda okładka, złoty ornament, ozdobny grzbiet i złota wstążka, soczewka, a także stosunkowo niska cena – to dodatkowe atuty tego wydania. 

Biblia - PISMO ŚWIĘTE STAREGO I NOWEGO TESTAMENTU z soczewką - TUTAJ
tłumaczenie ks. biskup Kazimierz Romaniuk
Wydawnictwo M10 komentarzy:

 1. Biblię już mam, więc nie będę kupować kolejnej, ale taka soczewka bardzo by mi się przydała, gdyż mam kilka książek o naprawdę drobnej czcionce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz zapomniałam dopisać że taką soczewkę można kupić samą.

   Usuń
 2. Świetna alternatywa dla starszych osób.

  OdpowiedzUsuń
 3. O, proszę, jak tylko mój wzrok zacznie niedomagać, to już wiem, że jest alternatywa i nie trzeba się zmuszać do noszenia okularów do czytania :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny pomysł na prezent.

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli mnie odwiedziłeś/aś, będzie mi miło jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza. Komentarze wulgarne i anonimowe, będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...