środa, 2 grudnia 2015

Grudniowa przerwa blogowa :)


źródło
Nie wiem kiedy ten rok zleciał, dopiero był styczeń, wakacje, a już grudzień. Czas pędzi a my razem z nim, codzienne sprawy zabierają go najwięcej, nagle odkrywamy że brak go na inne rzeczy, sprawy, rozmyślania czy też by spędzić go z rodziną. 

Ja też wypełniony mam dzień od wczesnego rana do wieczora, ale teraz na grudzień chcę trochę przystopować. Jak widzicie wkoło już widać zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, a przed świętami przyjdzie jeszcze Święty Mikołaj z prezentami. Nie będę ukrywać, biegam po sklepach i szukam prezentów, przeważnie są to praktyczne prezenty :) potem przyjdzie czas na świąteczne porządki, i przygotowywanie się do świąt. 

Dlatego na miesiąc grudzień postanowiłam zrobić przerwę blogową, sami wiecie że blog tak naprawdę też zabiera nam mnóstwo czasu i mimo że prowadzenie go daje ogromną satysfakcję, to jednak czasami trzeba odpocząć :) 

Oczywiście będę podczytywać książki i opowiem Wam o nich w styczniu, ja wpadnę jeszcze złożyć Wam życzenia świąteczne i noworoczne, i pojawię się po Nowym Roku. W tym czasie nie będę też zaglądać do Was, ale od stycznia będę na pewno :) mam nadzieję że o mnie nie zapomnicie i w Nowym Roku ponownie się spotkamy :)

Do zobaczenia :)


15 komentarzy:

 1. Życzę zatem urokliwego klimatu grudnia, wpasowanych w niego lektur i do poczytania w styczniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nabieraj sił i do przeczytania:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpoczywaj Kochana. Taka przerwa czasami się przydaje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem, poczekam do stycznia. Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 5. Do zobaczenia, a raczej do napisania :).

  OdpowiedzUsuń
 6. W takim razie do rychłego "usłyszenia" ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. To w takim razie nabieraj sił. Pamiętaj - z nowym rokiem nowym krokiem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja pewnie taką przerwę będę miała w lutym (mam nadzieję, że nie dłużej), bo noworodek pochłonie tyle czasu, że pewnie nawet nie będę miała sił zasiąść przed komputerem. Wesołych Świąt! :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć!
  Dzisiaj na blogu dyskusja MOLE CZYTAJĄ: Dlaczego czytamy/nie czytamy kryminały i thrillery? Z gościnnym udziałem REMIGIUSZA MROZA, Vega Czyta i Kasjeusza. Zapraszam do wypowiedzenia się!
  LINK: http://artemis-shelf.blogspot.com/2015/12/mole-czytaja-kryminay-i-thrillery-z.html

  Pozdrawiam,
  Artemis

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobrze Cię rozumiem. U mnie tez powoli zaczyna się czas porządków i zakupów, za pewne za chwilę "uśpię" bloga. Życzę Ci wszystkiego dobrego, wesołych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku! :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Liczę, że zajrzysz choć na chwilkę na maila, bo u mnie rusza nowe wyzwanko na 2016 - zapisy do końca grudnia. Zerknij:
  wybierasz tylko 5 książek na 12 miesięcy: http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2015/12/mini-czelendz-na-2016-rok.html

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli mnie odwiedziłeś/aś, będzie mi miło jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza. Komentarze wulgarne i anonimowe, będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...