wtorek, 5 lutego 2013

Agnieszka Stelmaszyk - "Fiord i zaginiony naszyjnik"

źródło
TYTUŁ: Fiord i zaginiony naszyjnik
AUTOR: A. Stelmaszyk
WYDAWNICTWO: Book House
STRON: 48
DATA WYDANIA: 2009

Moja recenzja:
Pewnego dnia całą rodzinę stawia na nogi krzyk cioci ... że zaginął jej ulubiony naszyjnik z pereł, pamiątka po babci. Cała rodzina zastanawia się w jaki sposób ... może zjedli go w zupie ... może złodziej wkradł się do domu i go wyniósł ... może kret go zjadł ... wszyscy ruszają na poszukiwania naszyjnika, gdzie przy okazji zostaje odnalezionych wiele innych zapodzianych rzeczy. W domu jest jeszcze pies Fiord - uczeń rycerza i mistrza Jedi - Arka, który jest fanem "Gwiezdnych wojen". Arek i Klaudia chcą wykorzystać Fiorda do poszukiwania naszyjnika w ogródku. Czy odnajdą naszyjnik? ... czy Fiord okaże się godnym uczniem mistrza?

Następna książeczka z serii "Już czytam" i ponowne spotkanie z panią Agnieszką Stelmaszyk. W książeczce mamy duże literki co pozwala małym, początkującym miłośnikom czytania wtopić się bez trudności w lekturę, do tego ciekawe i kolorowe obrazki, oraz zabawna fabuła zapewni miłe spędzone chwile. Gorąco polecam.

5 komentarzy:

Jeżeli mnie odwiedziłeś/aś, będzie mi miło jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza. Komentarze wulgarne i anonimowe, będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...