sobota, 24 maja 2014

Powtórne rozstrzygnięcie konkursu.

18 maja 2014 roku zostało ogłoszone rozstrzygnięcie konkursu (TUTAJ wyniki) który miał miejsce z okazji 2 urodzin bloga (TUTAJ o konkursie). Niestety ale do dnia dzisiejszego jego zwyciężczyni nie przysłała mi adresu do wysyłki. Pierwszą wiadomość o wygranej wysłałam 18 maja z prośbą o adres, drugą 22 maja z ponowną prośbą o adres, jak już domyśliliście się wiadomości żadnej nie dostała, tym samym nagroda wędruje do drugiej osoby która była najbliżej prawidłowej odpowiedzi. 

Tą osobą jest Alojka - która podała liczbę 14567.

Gratuluję, mam nadzieję że ty będziesz chciała odebrać nagrodę :)


Ps. czy mieliście kiedyś taką sytuację, że osoba która wygrała w konkursie nie zgłosiła się po odbiór nagrody. Powiem wam szczerze że to trochę zniechęca, ale być może jestem przemęczona i tak marudzę. 

Pozdrawiam was i życzę miłego wieczoru :)
9 komentarzy:

 1. Gratuluję zwyciężczyni i pozdrawiam, Marcelina ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę miłej lektury:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Raz miałam taki incydent i rzeczywiście to zniechęca, ale mam nadzieję, że Alojka szybko zetrze to niemiłe wspomnienie....

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście dziwna sytuacja. Ale myślę, że to uderza przede wszystkim w osobę, która wygrała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie żebym broniła, ale może to sytuacja losowa - szpital, delegacja itp. nie zawsze jest - mimo obecnych czasów - Internet - wierzcie mi, znam z autopsji szpitalnych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz ejotku też tak myślałam, że szpital itp, zawsze coś może się zdarzyć, ale z drugiej strony stwierdziłam że to byłoby trochę nie w porządku w stosunku do innych uczestników takie czekanie a nie wiadomo jak długo i dlatego postanowiłam nagrodzić drugą osobę. Tym bardziej że sama wiem że niedługo ja tez nie będę tak często zaglądać na bloga i do internetu i tez mogłabym przegapić wiadomości.

   Usuń
  2. Całkowicie się z tym zgadzam i to oczywiście jest fair że wybiera się kolejną osobę. Też w konkursach zawsze piszę o tym, że jest jakiś czas na podanie danych do wysyłki. Tyle że znam też zycie, właśnie wróciłam z córą ze szpitala... było dłużej niż zakładałyśmy - sytuacja losowa.

   A tak poza tematem - chciałam zaprosić do mojego urodzinowego konkursu na blogu - do wygrania 17 książek - zapraszam http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2014/05/mao-kto-pamieta-ten-pierwszy-ale.html

   Usuń
 6. Oczywiście że będę chciała, marzę o tej książce , a tu jeszcze super zakładki, już pędzę wysłać maila
  Jej jak się cieszę!

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli mnie odwiedziłeś/aś, będzie mi miło jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza. Komentarze wulgarne i anonimowe, będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...