czwartek, 2 lutego 2012

Ewa Stec - "Klub Matek Swatek"

TYTUŁ: Klub Matek Swatek
AUTOR: E. Stec
WYDAWNICTWO: OTWARTE
STRON: 400
DATA WYDANIA: 2010  

Martwisz się, że Twoja córka jeszcze nie ma męża, że Twój syn wciąż jest kawalerem? Zgłoś się do Klubu Matek Swatek – już wkrótce Twoje dziecko „przypadkowo” pozna kilka osób, w których może się zakochać. A z jedną z nich ułoży sobie życie!
Beata – matka Anki, ponad trzydziestoletniej panny – postanawia działać. Korzysta z pomocy Klubu Matek Swatek. Nie wie, że jej córka już w dniu przeprowadzki do nowego mieszkania poznaje dwóch przystojnych mężczyzn. Jeden jest Anką wyraźnie zainteresowany, drugi… jeszcze bardziej. Tylko czy ich intencje są szczere? I czy intrygi Klubu Matek Swatek nie zniszczą rodzących się uczuć?

REWELACYJNA!!! Dlaczego oceniam na rewelacje - bo dawno już tak się nie uśmiałam jak czytając tą książkę. Jest tam humor, wątek miłosny i kryminalny. Jest świetnie napisana, czyta się ją z wypiekami i śmiechem :)
Matka postanawia wyswatać swoją córkę, z pomocą przychodzą jej koleżanki, które okazują się "organizacją swatek", ich próby wyswatania bohaterki są pełne komplikacji. A i sama Ania pakuje się w różne kłopoty ....... ale no cóż wszystko skończy się dobrze i wszyscy są zadowoleni :)
 Nie ma co opisywać fabuły, co, jak, gdzie z kim - ta książkę trzeba przeczytać. Jeżeli chcesz naprawdę się odprężyć i uśmiać to gorąco polecam. Książka zostaje jedną z moich ulubionych i będę do niej wracać :) , A Pani Ewa Stec jedną z moich ulubionych pisarek, na której książki będę czekać.


Moja ocena: 6/6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli mnie odwiedziłeś/aś, będzie mi miło jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza. Komentarze wulgarne i anonimowe, będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...