poniedziałek, 17 czerwca 2013

Soczewka powiększająca od Wydawnictwa M

Jakiś czas temu prezentowałam Wam przepięknie wydaną Biblię przez Wydawnictwo M w Roku Wiary, limitowaną edycję, która zawiera 121 ilustracji Gustave'a Dore. O samej Biblii możecie poczytać TUTAJ, a jeszcze dokładniej możecie o Biblii poczytać i ją obejrzeć na tej stronie - http://www.bibliam.pl/ 

Ponieważ jak wiadomo Biblia jest dość obszerną księgą i czcionka w niej jest dość mała, Wydawnictwo M wyszło naprzeciw potrzebom osobom które słabiej widzą i teraz taką Biblię można zakupić wraz z soczewką powiększającą, dodam że taka soczewka na pewno przyda nam się również do czytania książek wydanych małą czcionką. Dodam że w Wydawnictwie M można zakupić również samą soczewkę - TUTAJBIBLIA, którą W KOŃCU możesz czytać!

Do ekskluzywnego wydania BIBLII – zawierającej 121 biblijnych ilustracji Gustave’a Doré – została dodana soczewka powiększająca ułatwiająca lekturę. Soczewka mieści się pod okładką Biblii, jest lekka, wygodna w użyciu i niezastąpiona dla Czytelników mających problemy ze wzrokiem.
Przekład – dokonany przez jednego tłumacza księdza biskupa Kazimierza Romaniuka w ciągu 35 lat - wyróżnia duża komunikatywność języka oraz ekumeniczny charakter.
Wartością duchową tego wydania jest także to, że zawiera ono osobiste błogosławieństwo Jana Pawła II dla Czytelników, którzy z Rodzinami czytają Pismo Święte.

Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie rodzinnych wydarzeń sprawiają, że BIBLIA ta może stać się kroniką rodzinną i gościć w rodzinach przez pokolenia.

Bogato zdobiona twarda okładka, złoty ornament, ozdobny grzbiet i złota wstążka, soczewka, a także stosunkowo niska cena – to dodatkowe atuty tego wydania. 

Biblia - PISMO ŚWIĘTE STAREGO I NOWEGO TESTAMENTU z soczewką - TUTAJ
tłumaczenie ks. biskup Kazimierz Romaniuk
Wydawnictwo M10 komentarzy:

 1. Biblię już mam, więc nie będę kupować kolejnej, ale taka soczewka bardzo by mi się przydała, gdyż mam kilka książek o naprawdę drobnej czcionce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz zapomniałam dopisać że taką soczewkę można kupić samą.

   Usuń
 2. fajny gadżet dla starszych osób :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna alternatywa dla starszych osób.

  OdpowiedzUsuń
 4. O, proszę, jak tylko mój wzrok zacznie niedomagać, to już wiem, że jest alternatywa i nie trzeba się zmuszać do noszenia okularów do czytania :-)

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli mnie odwiedziłeś/aś, będzie mi miło jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza. Komentarze wulgarne i anonimowe, będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...